Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Zdalna kontrola budynku

Zdalna kontrola budynku to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo, a w wielu sytuacjach już nawet wymóg. Kontrola budynków dotyczy zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i przemysłowych i innych komercyjnie wykorzystywanych.

Zdalna kontrola budynków mieszkalnychzdalna-kontrola-budynku.jpg

W Zakresie domów mieszkalnych zdalna kontrola to przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój, że w naszym domu wszystko jest w porządku. Dzięki sterownikowi MG5 możesz kontrolować takie aspekty jak: temperatura w domu, włączanie lub wyłączanie oświetlenia, sprawdzanie centralki alarmowej, otwieranie bramy, a nawet masz możliwość podsłuchiwania co się dzieje w domu dzięki dodatkowemu mikrofonowi. Wszystko to możesz robić np. będąc na wakacjach, w pracy, w delegacji lub po prostu poza domem.
Możliwości jakie daje sterownik programowalny z modułem GSM jest dużo, dużo więcej. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Zdalna kontrola budynków komercyjnych i przemysłowych

W zakresie zdalnej kontroli budynków komercyjnych i przemysłowych możliwości wykorzystania sterownika programowalnego MG5 jest jeszcze więcej. Cały budynek zarówno z oświetleniem jak i z innymi instalacjami może być kontrolowany przez jedno urządzenie i przez jednego człowieka bez odchodzenia od komputera.
Sterownik MG5 jest całkowicie autonomicznym systemem zdalnego zarządzania który może pełnić funkcje takie same jak centralka alarmowa i sterownik PLC. Jego łatwa instalacja i programowanie sprawia, że jego zastosowanie w dowolnym miejscu i integracja z dowolnym systemem jest szybka, bezproblemowa, a działanie bezawaryjne.

Spróbuj zamówić jeden sterownik MG5 i zobacz jak ogromne ma on możliwości.