Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Zdalny monitoring

zdalny-monitoring-urzadzen.jpgInteligentne budynki całą swą moc posiadają w możliwości w pełni zdalnego monitoringu urządzeń i bezprzewodowego sterowania i zarządzania nimi. Wszystko to dzięki integracji interfejsu sterowników inteligentnych budynków z Internetem i sieciami GSM. Dzięki sterownikowi MG5, który może być całkowicie samodzielnym sterownikiem inteligentnego budynku możemy w pełni zdalnie monitorować i konfigurować wszystkie jego funkcje. Taki sterownik może w pełni zostać w pełni dostosowany do sterowania zarówno budynkiem jak i wszystkimi urządzeniami znajdującymi się w nim np. linia produkcyjna, urządzenia kontrolujące, urządzenia mechaniczne takie jak pompy i inne silnikowe urządzenia oraz wiele innych.

Korzyści zdalnego monitoringu urządzeń

Zdalny monitoring urządzeń to wiele korzyści takich jak zwiększone bezpieczeństwo, ciągłe czuwanie i alarmowanie przez sieć, Internet lub telefon o zaistniałych zdarzeniach, możliwość instalowania urządzeń w miejscach niedostępnych dla człowieka, oraz scentralizowany monitoring do którego potrzebny jest tylko jeden człowiek mimo, że urządzeń jest wiele.

Jeżeli chcesz swoje urządzenia mieć pod stałą kontrolą, zdalnie je monitorować wypróbuj nowoczesny sterownik MG 5 z modułem GSM.